Σάββατο, 20 Απριλίου 2024 06:31

Τζούντο: Η λίστα επιτυχόντων των εξετάσεων 1ου και 2ου DAN

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

JUDONEOLOGOΜε τη συμμετοχή 74 τζουντόκα, πραγματοποιήθηκαν στις εγκαταστάσεις του Shiai Club, οι εξετάσεις 1ου-2ου Dan της ΕΟ Τζούντο. Οι εξετάσεις διεξήχθησαν από την Κεντρική Επιτροπή Ιεραρχίας Νταν και Επιμόρφωσης.

 Λίστα Επιτυχόντων:

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2ο DAN
1. ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2. ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΓΟΜΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
4. ΙΩΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
5. ΚΑΠΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΚΑΨΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΚΑΨΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
8. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9. ΚΡΕΟΥΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
10. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11. ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
12. ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13. ΣΚΙΝΤΖΑΚΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 1Ο DAN
1. AVRAKHOV VLADYSLAV
2. ΑΔΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
4. ΑΛΕΞΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
6. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
7. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ
8. ΒΟΥΛΠΑΣΙΝ ΝΙΚΟΛΑΕ
9. ΒΡΑΪΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
10. ΓΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΔΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14. ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
15. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
16. ΙΑΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17. ΚΑΖΑΝΤΖΑ ΕΥΘΥΜΙΑ
18. ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
19. ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20. ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21. ΚΑΡΔΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23. ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
24. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
25. ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
26. ΜΑΝΑΒΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
27. ΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28. ΜΑΡΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
29. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
30. ΜΠΑΡΔΩΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
31. ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
32. ΜΠΟΛΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
33. ΜΠΟΥΝΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
35. ΝΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
36. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
37. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
38. ΟΛΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
39. ΟΤΖΕΝΣΚΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
40. ΠΑΜΟΥΚΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
41. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
42. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
43. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ
44. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑΣ
45. ΠΕΤΟΥΣΗ ΑΓΑΠΗ
46. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
47. ΠΟΠΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
48. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
49. ΡΑΝΙΟΥ ΑΝΝΑ
50. ΡΟΥΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
51. ΣΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
52. ΣΟΠΙΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
53. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
54. ΣΤΟΪΑΝ ΜΑΡΙΟΣ
55. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
56. ΤΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
57. ΤΕΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
58. ΤΖΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
59. TΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
60. ΤΟΚΟΥΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
61. ΤΣΑΚΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
62. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
63. ΧΑΤΖΗΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
64. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
65. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΕΡΑΡΧΙΑΣ DAN ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ

Πηγή: ΕΟΤ

Διαβάστηκε 462 φορές